به کانال تلگرام دکتر شمشیری بپیوندید

دکتر شمشیری شهریور ۱۰, ۱۳۹۶ ۶

ادرس کانال https://t.me/drshamshirinezam
کانال تلگرام که ایکون ان در سایت موجود است به مباحث مختلف انواع اختلالات روانپزشکی و روانشناسی در کودک و بزرگسال توسط تیم درمانی روانپزشکی و روانشناسی می پردازد

۶ دیدگاه »

  1. غلامحسین رسولی آبان ۳, ۱۳۹۶ at ۲:۴۹ ب.ظ - پاسخ

    سلام دکترجان واقعاًحرف نداری مادرم چندسال پیش مریض بود شمادکترش بودی کاملا درست شد ولی متاسفانه دکترای دیگه بندازیک خبرناراحت کننده مریض ترش کردن

    • دکتر شمشیری آبان ۱۱, ۱۳۹۶ at ۹:۵۳ ب.ظ - پاسخ

      باسلام. در خدمتتون هستیم. بااحترام

  2. ایمان آبان ۲۴, ۱۳۹۶ at ۸:۰۲ ق.ظ - پاسخ

    سلام آقای دکتر.با عرض معذرت میخوام بپرسم آلت تناسلی من وقتی زیاد تحریک میشه محکم و استوار به بدنم میچسبه.یعنی اگر بخوام صاف ش کنم یا باید شدت تحریک رو کم کنم یا میترسم اگر بهش فشار بیارم بشکنه.تا حالا رابطه جنسی نداشتم آیا با بعد از ادواج با مشکل روبه رو میشم؟با تشکر

    • دکتر شمشیری آبان ۲۵, ۱۳۹۶ at ۷:۴۹ ق.ظ - پاسخ

      باسلام. بله در طول زمان به حالت افقی درخواهد امد.نگران نباشید همه همینطور در اوایلش هستند. بااحترام

  3. هادی 29ساله آذر ۱۵, ۱۳۹۶ at ۴:۲۶ ب.ظ - پاسخ

    h.:
    سلام دکتر شمشیری.من بعداز خوردن غذا بخصوص چربی و شیرینی سردرد و یه حالت بدی بهم دست میده .دکتر بهم سیتالوپرام۲۰ودپاکین ۲۰۰میلی گرم ودوکسپین ۱۰و دو تا آمپول نوروبیون داد .قرص ها رو هر روز یک عدد و آمپول هر پونزده روز یکبار.تو اینترنت نوشته اینها باعث ریزش مو میشن و من یادم رفت از دکتر سوال کنم .چون من قبلا یکماه سرترالین مصرف کردم و کیفیت موهام بد شد و دیگه به سابقه برنگشت.آیا میتونم با خیال راحت این داروها رو مصرف کنم ؟؟

    • دکتر شمشیری آذر ۲۳, ۱۳۹۶ at ۵:۲۴ ب.ظ - پاسخ

      باسلام. دپاکین احتمال دارد ریزش مو دهد و تا حدی هم سیتالوپرام. اما نه در همه افراد و اگر داد هم درمان دارد. با پزشکتون مشورت فرمایید. بااحترام

فرستادن دیدگاه »