مشخص شده است که حدود 50 درصد از طلاقهایی که در خانواده‌ ها صورت می‌گیرد ریشه در مسایل و مشکلات جنسی دارد.

 

نتیجه  بررسی ها  نشان می ‌دهد بسیاری از مشکلات خانوادها ناشی از مشکلات Moneygram point و اختلالات جنسی است که به صورت مشکلات ظاهری و سطحی همچون تنفرها و جر و بحث‌های خانوادگی مطرح می‌شود.

 

به دلیل محدودیتهای فرهنگی که در زمینه طرح مسایل و مشکلات جنسی در جامعه وجود دارد افراد نمی‌دانند مشاوره ‌های مرتبط با مسایل جنسی را در چه مرکزی باید دریافت کنند.

 

ممکن است همسر از مشکلات رفاهی و اقتصادی و دیگر مشکلات زندگی شکایت کند ولی در ریشه ‌یابی آن مشخص می‌شود که در آن خانواده آرامش جنسی وجود ندارد.

 

اختلالات جنسی در جامعه  از شیوع بالایی برخوردار است ولی هیج برنامه ریزی منسجمی به عمل نیامده است. طبق آمارهای موجود در کشور حدود 30 درصد زنان و 30 تا 40 درصد مردان در زندگی زناشویی خود از اختلالات جنسی رنج می‌برند.

 

یکی از مهمترین مشکلات کشور ما دراین زمینه نبود مراکز آموزشی است و همچنین وجود این معضل است که کجا، چه چیزی و به چه میزان بایستی در زمینه مشکلات جنسی آموزش داده شود. مشکل دیگری که در زمینه مشکلات جنسی در کشور ما وجود دارد این است که هیچگاه به طور شفاف و صریح به این مشکلات پرداخته نشده است و همیشه دراین مورد صورت مسئله را پاک کرده‌ایم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed